تاثیر ما بر روی مردم

تاثیر ما بر روی کره زمین

تاثیر ما بر محصولاتمان

تاثیر ما

ما در داستانی زندگی می کنیم که هنوز پایانی ندارد، اما این می تواند چیز خوبی باشد. یعنی داستان در دست ماست. ما می توانیم تصمیم بگیریم که چگونه آن را توسعه دهیم. سیاره ما منابع محدودی دارد، آب و هوا در حال تغییر است، پس چرا ما هم تغییر نمی کنیم؟

در RIOBELO، ما به تغییر انسان اعتقاد داریم.

هدف ما کاهش تاثیر بر محیط زیست است و مهمتر از همه، نقض هیچ یک از مرزهای سیاره ای در حین انجام این کار است. بنابراین، ما با تامین کنندگان و شرکای خود کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه افراد درگیر با این تعهد بزرگ همسو هستند.

ما آگاه هستیم و آگاهی ایجاد می کنیم. ما می خواهیم مشتریانمان در این سفر به سوی دنیایی کاملاً پایدار، متحدان و همسفران ما باشند. برای ایجاد این امکان، ما تضمین می کنیم که فرآیندهای ما و همچنین محصولات ما همیشه در حال بهبود هستند.

تاثیر ما بر روی مردم

حقوق بشر

ما در RIOBELO به حقوق بشر اعتقاد داریم و به آن احترام می گذاریم. کار ما جامع و مستمر است تا اطمینان حاصل شود که به حقوق زندگی، ایمنی، سلامت، کار شایسته، حریم خصوصی و موارد دیگر احترام می گذاریم.

هدف ما این است که همیشه یک نگرش اخلاقی و مسئولانه داشته باشیم و اطمینان حاصل کنیم که روابط کاری مطابق با استانداردهای اخلاقی و اجتماعی محلی و بین المللی است.

توانمندسازی جوامع

RIOBELO مصمم است تا در جوامعی که در آن کار می کنیم، بهبودهایی ایجاد کند.

استخراج پایدار مواد خام و همچنین روابط اقتصادی ما با جوامع درگیر دغدغه اصلی ما است. ما می خواهیم از توسعه این جوامع و کیفیت زندگی همه افراد درگیر در فرآیندهای ما اطمینان حاصل کنیم. هدف ما تأثیر مثبت بر کل زنجیره ارزش ماست.

ما قویاً معتقدیم که شرکای ما بیش از تامین کنندگان ما هستند، آنها به تقویت برند ما و تعهدات پایدار ما کمک می کنند و ارزش های ما را تقویت می کنند.

شرکای ما استخدام کارمندان از منطقه ای است که کارخانه در آن واقع شده است، که منطقه ای فروتن در شهر Mairiporã است.

علاوه بر این، برای مطالعاتی که شرکای ما 50 درصد ارزش دوره های آموزشی را پرداخت می کنند، انگیزه ای نیز وجود دارد.

تاثیر ما بر روی کره زمین

احترام به تنوع زیستی

ما از تخریب تنوع زیستی خود که بر کل سیاره تأثیر می گذارد آگاه هستیم. اگر سهم خود را انجام ندهیم و کل زنجیره ارزش خود را به انجام همین کار تشویق نکنیم، خیلی جلوتر نخواهیم رفت. این شامل کل سیستم ما می شود، از تولیدکنندگان در مقیاس کوچک گرفته تا مشتریان ما.

به همین دلیل است که ما متعهد به حفظ جنگل های بارانی برزیل هستیم و اصرار داریم که شرکای ما نیز اهداف ما را برای خیر سیاره ما به اشتراک بگذارند.

بنابراین، یکی از برنامه هایی که ما از آن حمایت می کنیم، Plante Árvore است، اقدامی از موسسه جنگلداری برزیل (IBF)، که هدف آن بازگرداندن مناطق تخریب شده به جنگل های بومی است. همچنین، گواهی Plante Árvore تضمین می کند که RIOBELO انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) را از طریق کاشت درختان بومی در برزیل خنثی می کند.

حفظ منابع طبیعی

اکثریت جامعه علمی موافقند که بشریت به طور فزاینده ای به نابودی کامل منابع طبیعی ما نزدیک است.

به همین دلیل، اینجا در RIOBELO، ما به طور مداوم به دنبال جبران اقدامات خود و پیوستن به شرکای هستیم که همین کار را انجام می دهند. یک مثال از این امر، اطمینان از دفع صحیح تمام آب مورد استفاده در فرآیند تولید، بدون آلودگی محیط زیست یا منابع آب و همچنین اطمینان از اینکه می توان از آن به طور ایمن استفاده مجدد کرد.

ما به‌عنوان یک شرکت، در جستجوی روش‌های دیگری برای کاهش اثرات منفی بر سیاره‌مان، دائماً در حال تکامل هستیم.

اقلام پلاستیکی بازیافتی، و بنابراین، این ابتکار باعث ایجاد شغل و تقویت اقتصاد محلی و همچنین افزایش آگاهی در مورد اهمیت استفاده مجدد می شود.

اثرات زیست محیطی

در RioBelo، ما دائماً نگران تأثیری هستیم که محصولات و فرآیندهای ما می توانند بر محیط زیست داشته باشند. شرکای ما از تمام شیوه های خوب بین المللی برای تولید ایمن و پاک پیروی می کنند تا آلودگی و ضایعات را کاهش دهند. کمک به حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از آلودگی و ایجاد کمترین تأثیر ممکن بر محیط زیست، مهر سبز (Selo Verde) را برای ما تضمین می کند.

نقاط عطف

✔ انتشار گاز

✔ بسته بندی قابل بازیافت

✔ وگان

✔ ارگانیک

✔Cruelty Free

✔مهر سبز

تاثیر ما بر محصولاتمان

فرمول های کیفیت و ایمنی

محصولات ما در کل زنجیره ارزش خود 100٪ برزیلی هستند. مواد اولیه ما با دقت انتخاب شده اند تا بالاترین کیفیت، کارایی و ایمنی را تضمین کنند.

کیفیت برای ما به معنای انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده، داشتن بهترین فرمول هاست که بهترین نتیجه را به همراه دارد. رفاه مشتریان ما دغدغه اصلی ماست، به همین دلیل ما متعهد به تضمین بهترین کیفیت و عملکرد ممکن هستیم.

ما با همکارانی که از آخرین تکنولوژی در مطالعه و تولید محصولات ما استفاده می کنند، می پیوندیم تا شما مشتریان ما از بهترین نتایج بهره مند شوید.

بسته بندی قابل بازیافت

در تلاش ما برای ایجاد سیاره ای پایدارتر، بسته بندی ما کاملا قابل بازیافت است. این امر مزایای زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را به همراه دارد.

پلاستیک چرخه تخریب کندی دارد و دفع آن به دلیل مشکل در تجزیه و عمر طولانی، مشکلات زیادی را ایجاد می کند. این امر باعث ایجاد مشکلات زیادی در محیط طبیعی ما می شود و بنابراین بازیافت برای حفظ حیات روی کره زمین ضروری است. جوامعی که با ما کار می کنند می توانند از جمع آوری و تولید درآمد کسب کنند