کیت مراقبت خانگی بعد از درمان برای موهای معمولی و مجعد

Home Care After Treatment Hair KIT For Normal and Curly Hair, 3 Steps

کیت مراقبت خانگی بعد از درمان برای موهای معمولی و مجعد، 3 مرحله

عصاره MARACUJÁ
ماراکوجا که مستقیماً از جنگل‌های بارانی آمازون گرفته شده است، به‌طور باورنکردنی سرشار از ویتامین‌های A، B و E و مواد معدنی مانند کلسیم، روی، آهن و فسفر است و حاوی سطوح بالایی از اسیدهای چرب و بیوفلاونوئیدها است. این مخلوط فواید مختلفی برای مو دارد از جمله خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد شوره، نرم کنندگی و مرطوب کنندگی مو و همچنین در کنترل چربی موثر است.

 

RIOBELO-Manual دانلود کاتالوگ

 

شامپو نرم MARACUJÁ (مرحله 1 از 3)

مواد تشکیل دهنده و فواید

اگر به دنبال شامپویی هستید که موهای شما را بدون آسیب رساندن به آن تمیز کند، شامپو سافت MARACUJÁ محصولی عالی برای شماست! شامپو نرم ما با عصاره ماراکوجا ساخته شده است که به تغذیه و نرم شدن موهای شما کمک می کند و قفل های زیبا و سالمی به شما می بخشد.

تهویه کننده نرم MARACUJÁ (گام 2 از 3)

مواد تشکیل دهنده و فواید

نرم کننده ماراکوژا ما دومین محصول کیت مراقبت از مو برای درمان خانگی مو است.

این نرم کننده که به طور خاص از عصاره Maracujá ساخته شده است تا به موهای شما نرم کننده خاصی را بدهد که شایسته آن است، این نرم کننده برای اطمینان از تغذیه و سالم ماندن موهای شما، حتی پس از چندین بار شستشو، عالی است!

ماسک ترمیم کننده MARACUJÁ (مرحله 3 از 3)

مواد تشکیل دهنده و فواید
ماسک ترمیم کننده Maracujá را معرفی می کنیم! این ماسک مو نوآورانه از فناوری منحصر به فرد ما همراه با خواص مفید عصاره ماراکوجا استفاده می کند تا موهای شما را عمیقاً هیدراته، متعادل و درخشان کند. یک بار در هفته از آن برای بهترین رنگ مو استفاده کنید!

ترکیب بندی:

مرحله 1 شامپو نرم

آبی (آب)، سدیم لورت سولفات، کوکامیدوپروپیل بتائین، کوکامید دی، پلی کواترنیوم 7، PEG-90M، گلیکول دیستئارات، عطر، دی سدیم EDTA، اسید سیتریک، CI 19140، متیل کلرو ایزوتیازولینون، متیل کلروایزوتیازولینون، متیلیزوتیازولینون، متیلیزوتایزولینون، Methylisothax. بنزیل بنزوات، لیمونن، آلفا ایزومتیل یونون.

مرحله 2 تهویه مطبوع نرم

آب (آب)، الکل سیتاریل، پارافین لیکیدوم، کلرید ستریمونیوم، عطر، اسید سیتریک، فنوکسی اتانول، دی سدیم EDTA، CI 19140، بوتیل پارابن، اتیل پارابن، پروپیل پارابن، ایزوبوتیل پارابن، متیل پارابن، ایزوبوتیل پارابن، متیل پارابن، اگزوبوتیل پارابن، متیل پارابن، هِی فلوراماسین، هِی اکسی اتانول. خورد، لیمونن، آلفا ایزومتیل یونون

مرحله 3 ماسک

آبی (آب)، ستیل الکل، ستیل الکل، کلرید ستریمونیوم، پارافین لیکیدوم، پرفیوم، متوسولفات بهنتریمونیم، اسید سیتریک، فنوکسی اتانول، سیکلوپنتاسیلوکسان، دی سدیم EDTA، CI 19140، دی متیل پارابنیل، دی متیل پارابنیل، دی متیل پارابنل، دی متیل پارابنل، دی متیل پارابنل، دی متیل پارابنل utylparaben, Passiflora Incarnata Fruit عصاره، هگزیل سینام، بنزیل بنزوات، لیمونن، آلفا ایزومتیل یونون.

 

چگونه استفاده کنیم؟

مرحله 1 شامپو نرم

1) آن را روی موهای مرطوب، از پوست سر تا انتها، ماساژ دهید تا کف کند.

2) سپس خوب آبکشی کنید.

شما یک نتیجه فوری را تجربه خواهید کرد: موهای نرم و تمیز!

مرحله 2 تهویه مطبوع نرم

1) موهای خود را دو بار با شامپو نرم آکای بشویید (مرحله 1)

2) نرم کننده Maracujá Soft Conditioner را روی موهای تمیز و مرطوب بمالید و تارها را به آرامی ماساژ دهید. برای حداکثر آبرسانی، آن را به مدت 3 دقیقه بگذارید و

3) سپس با آب فراوان بشویید

مرحله 3 ماسک  نرم

1) ماسک ترمیم کننده Maracujá را روی موهای تمیز و مرطوب بمالید و تارها را به آرامی ماساژ دهید. برای حداکثر آبرسانی، آن را برای چند دقیقه بگذارید.

۲) سپس با آب فراوان بشویید.

3) خشک کنید و به دلخواه حالت دهید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کیت مراقبت خانگی بعد از درمان برای موهای معمولی و مجعد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *